Vans – ekspert miejskiego styl

Miejski styl – od lat podbija serca tych, którzy poprzez modę lubią wyrażać swoją niezależność i indywidualny sposób bycia. I chociaż styl ten, jak każdy inny ewoluuje, pewne cechy pozostają w nim wciąż żywe. Jeśli ma być po miejsku, musi być kolorowo, niebanalnie i z nutą szaleństwa.

Luźno, ale i elegancko

W stylu miejskim bardzo charakterystycznym elementem jest połączenie swobody z dodatkami, które subtelnie przyciągają wzrok. Dzięki temu czując się swobodnie wiemy, że wyglądamy po prostu fajnie. W tym stylu nie znajdziemy bowiem kiczu. Znajdziemy natomiast sposób na zamanifestowanie swojej osobowości.

Buty – dodatek, czy coś więcej

Mówiąc o modzie, nie sposób nie powiedzieć o butach. Bo bez względu na to, w co się ubierzemy, buty zawsze nam towarzyszą. Pytanie tylko, czy są dodatkiem, czy może kreatorem stylu. Przyglądając się modelom w miejskim stylu, jak chociażby oryginalne i wyjątkowe buty Vans, możemy odnieść wrażenie, że stanowią niezwykle ważną część look’u. I to od nich zależy, czy całość jest stonowana, czy może bardziej ekstrawagancka.

Vans – marka, która kocha ten styl

O marce tej w Polsce zrobiło się głośno już jakiś czas temu. To właśnie ona wprowadziła na polskie ulice amerykański streetwear. W butach Vans chodzi dziś wielu młodych ludzi, którzy w luźnej, kolorowej modzie dostrzegają idealny sposób na wyrażenie siebie. Zresztą, nie tylko w butach, gdyż marka ta jest znanym producentem odzieży.