Kardigany damskie – w poszukiwaniu ideału

cudowne kardigany damskie
Jesienią i zimą wiele osób pragnęłoby schować się pod ciepłym kocem z kubkiem herbaty i niczym ludzkie burrito pozostać w tym stanie aż do nadejścia wiosny. Jako ze niewiele osób ma takie możliwości poszukujemy alternatywy dla koca i kołdry. Cóż lepszego nad kardigany damskie i swetry oraz jak znaleźć ten idealny?

cudowne kardigany damskieZ pomocą przychodzą jak zwykle projektanci. Na wybiegach królują czarno białe graficzne i duże wzory, futra przypominające początki rasy ludzkiej, styl militarny oraz bretońskie paski. Inspirując się tymi trendami warto być może poszukać swetrów z futerkową podszewką lub kołnierzem – jest to nie tylko modny, ale także praktyczny element, który przyda się podczas chłodnych, jesienno-zimowych spacerów, czy wieczorów na mieście.

Kardigany damskie w kolorach marynarki i wojska, czyli różnych odcieniach granatu i ciemnej zieleni są już raczej podstawą wyposażenia większości dużych sklepów odzieżowych takich jak Yups. Warto je jednak połączyć z jakimś wyrazistym elementem w postaci zegarka, dwurzędowego płaszcza z metalowymi guzikami lub skórzanych butów.

Z mody wciąż nie wychodzą oversize’owe swetry łączone z mocno trzymającymi się rurkami i botkami lub kozakami. To świetna propozycja dla Pań, które lubią klasykę w ubiorze. A zatem: poszukiwania swetra idealnego trwają! Wybierzesz inspirację trendami, czy pozostaniesz przy sprawdzonych rozwiązaniach?