Jakie buty zimowe warto mieć w swojej szafie?

buty zimowe damskie

Każda nowa pora roku jest dobrą okazją do tego, by przyjrzeć się zawartości swojej szafy. Warto z niej skorzystać i pozbyć się wszystkiego, co nie zostało wykorzystane w żadnej stylizacji, jaka pojawiła się przez ostatni rok. W ten sposób robi się miejsce na rzeczy, po które z przyjemnością sięgnie się w nadchodzącym sezonie. Jakie buty warto kupić, by przetrwać zimę?

Kozaki do sukienek i spódnic

Niezbędnikiem każdej kobiety w okresie jesienno-zimowym są kozaki. Bez nich trudno jest stworzyć stylizację opartą na spódnicy lub sukience, gdy na tworzy hula zimny wiatr, a słupek na termometrze spada w okolice zera.

W zależności od indywidualnych upodobań i wrażliwości na zimno, można zdecydować się na buty zimowe ocieplone futerkiem lub tylko kocykiem, na obcasie, koturnie lub zupełnie płaskie. Liczy się przede wszystkim komfort właścicielki.

Ocieplone botki na wiele okazji

buty zimoweButy zimowe to również wszelkiego rodzaju trapery i botki. Obie propozycje w modowych trendach goszczą od wielu lat i zdążyły już zyskać szerokie grono zwolenniczek. Są jednak panie, które podchodzą do nich sceptycznie. Bierze się to głównie z niewiedzy, w jaki sposób można je wykorzystać.

Sposobów na stylizację z ciężkimi butami zimowymi jest wiele. Motocyklówki śmiało można łączyć zarówno z dżinsami typu rurki, jak i zwiewną sukienką. Świetnie zaprezentują się również przy grubym swetrze. Podobnie, jak trapery. Te warto zestawiać z typowo kobiecymi dodatkami i elementami garderoby.