Wrangler – doskonałej jakości produkty dla każdego

Marka Wrangler to jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie. Jej historia zaczęła się w 1947 roku, kiedy to jej założyciel, Blue Bell zakupił ją od Caseya Jonesa. Kolejnym, doskonałym posunięciem było zatrudnienie wybitnego, doświadczonego krawca – Bernarda Lichtensteina, który przybył do USA 10 lat wcześniej z Łodzi. Posiadał on już duże doświadczenie we współpracy z kowbojami, ponieważ trudnił się szyciem dla nich spodni barwionych indygo.

Wrangler – narodziny legendy

To właśnie dzięki wiedzy i doświadczeniu Bernarda marka jako pierwsza zaprojektowała, a następnie wykonała spodnie jeansowe, które przeznaczone były dla kowboi na rodeo. Szybko zyskały na popularności i do dnia dzisiejszego są bardzo chętnie kupowane i noszone, nie tylko przez osoby zajmujące się końmi, ale również przez zwykłych konsumentów.

Obuwie Wrangler – idealnej jakości produkty dla każdego

buty Wrangler damskieMarka Wrangler, oprócz spodni posiada także w swojej ofercie wysokiej jakości obuwie, które może nosić każdy, bez względu na wiek czy płeć. Buty Wrangler wykonywane są z najwyższą starannością o nawet najdrobniejsze detale, dzięki czemu są idealnie wyważone oraz doskonale dopasowane do stopy. Ponadto produkowane są one z wysokiej jakości tkanin i materiałów, które zapewniają stopom idealną wentylację w ciągu dnia. Zgodne z najnowszymi trendami, jednak zawsze o charakterystycznym, ponadczasowym stylu to buty idealne dla każdego, kto nie podąża ślepo za modą i jest indywidualistą.