Sportowa elegncja


Kilka lat temu trampki converse stały się prawdziwym hitem. Chętnie nosimy ten ponadczasowy model na co dzień i od święta…

Conversy to idealna alternatywa dla popularnych balerinek. Converse mogą nosić osoby w każdym wieku. Jeśli w naszym biurze nie obowiązuje sztywny dress code możemy z powodzeniem nosić trampki do pracy. Aby dodać sobie nieco szyku warto zestawić trampki z klasycznymi elementami garderoby, na przykład cygaretkami czy też białą koszulą. Ta mieszanka stylów sprawi, że będziemy wyglądać elegancko, a jednocześnie modnie.

Do sukni wieczorowej

Obecnie obowiązująca moda pozwala na dużą dowolność. Co odważniejsze panie zestawiają trampki converse z eleganckimi sukniami wieczorowymi. Niektóre panny młode decydują się założyć trampki w tym najważniejszym dniu. Conversy świetnie prezentują się z krótkimi sukniami w stylu retro.

Nie każda z nas jest na tyle odważna. Jeśli boimy się założyć tak odważny zestaw możemy nosić conversy do sportowej spódnicy bądź do szortów.

A co jeśli nasze buty zupełnie stracą kolor?

Białe conversy po długim noszeniu stają się szarobure. Trampki converse wykonane są z naturalnej, bawełnianej tkaniny. Dlatego jeśli nie chcemy się rozstawać z naszymi ulubionymi butami możemy je zafarbować przy pomocy specjalnego barwnika do tkanin. Taką farbę bez problemu możemy kupić w najbliższej pasmanterii bądź w internecie. Jeśli mamy odrobinę zdolności artystycznych możemy namalować na swoich conversach wymarzony wzór. Dzięki temu zyskamy niepowtarzalną parę obuwia.