Workery ciekawym akcentem w motocyklowym looku

workery damskie

W modzie XXI wieku, na szczególną uwagę zasługują workery damskie. Ich charakterystyczna, protektorowa podeszwa świetnie łączy się ze stylem motocyklowym. Z ich pomocą można stworzyć udaną stylizację casualową oraz miejską. Nadają się one doskonale na okres jesienny oraz zimowy. Pasują do długich, zwiewnych płaszczyków a także kurtek bomberek, są one bardzo uniwersalne i wszechstronne, dlatego zajmują wysoką pozycję w damskiej szafie.

Workery damskie niezbędnikiem w damskiej garderobie

Workery damskie posiadają charakterystyczną cholewkę, która sięga najczęściej za linię kostek. Wyżej wymienione modele mogą posiadać różnego rodzaju zapięcia, na przykład sznurowania bądź suwaki. Niezmiennie modne są modele, projektowane w klasycznej czarnej oraz beżowej kolorystyce. Wyposażone są one często w łańcuszki oraz inne dżety, które przyciągają uwagę przechodniów. Bez wątpienia te buty już od wielu lat nie wychodzą z trendów i co ważne, są one praktycznym niezbędnikiem w damskiej szafie.

Buty, które cenione są przez znawców mody

Skórzane workery damskie są noszone nie tylko na miejskich ulicach ale i również przez znawców mody, na światowych wybiegach. Wyrażają one indywidualność, dodają charakteru stylizacjom. Sprawdzają się one w mniej formalnych stylizacjach, doceniane są także przez miłośników streetwearu oraz streetstylu. Te buty o profilu sportowym, dobrze pracują na nodze, ich materiał jest odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem. Te buty gwarantują dobre właściwości termiczne i mają antypoślizgową podeszwę.