Jakich butów nie może zabraknąć w szafie prawdziwej kobiety?

Buty kochają wszystkie kobiety. I te młodsze i te starsze. Zawsze jest dobra okazja, aby kupić nową parę, bo każda para przyda się. Choć bywają takie kobiety, które kupują buty i potrafią założyć je tylko raz. Ale czasami warto kupić wymarzone buty, aby ten jeden jedyny raz je założyć i poczuć się wyjątkowo.

Jakie buty to absolutne minimum w szafie każdej kobiety?


Szpilki, czółenka na słupku skórzane, balerinki i jedna para butów letnich i zimowych, to minimum jakie powinno znaleźć się u każdej pani. Oczywiście przydadzą się także buty sportowe, zimowe elegancki i takie do chodzenia po górach, sandałki na lato na szpilce i na płaskim obcasie, czółenka na koturnie i dodatkowa para szpilek w innym kolorze. Wszystko zależy od zasobności portfela, ale także pojemności szafy. Bo każda kobieta wie, że w sklepie można dostać zawrotu głowy od wspaniałych modeli i wzorów nowych kolekcji obuwia.

Jak wybrać idealne buty?


Przede wszystkim obuwie powinno być dobrze dopasowane do stopy. Czyli nie może być zbyt obcisłe, bo mogą tworzyć się odciski. Nie mogą być także zbyt duże, bo będą spadać i chodzenie będzie niemożliwe. Dlatego warto wypróbować kilka marek i wybrać taką, która pasuje idealnie. Ale oczywiście zawsze można szukać nowych i ciekawych rozwiązań. Na pewno przed zakupem należy dokładnie sprawdzić rozmiar i zrobić kilka, a nawet kilkanaście kroków. Lepiej wybrać obuwie wykonane z naturalnych materiałów, ponieważ są one bardziej wytrzymałe, a zarazem znacznie wygodniejsze.