Stylizacje z popularnymi trampkami

Coraz więcej osób, w swojej szafie ma przynajmniej jeden model słynnych na całym świecie trampek Converse. Styliści mody od kilku lat sugerują, iż takie ponadczasowe, klasyczne buty można zestawiać z naprawdę wieloma stylizacjami. W czym więc Polacy czują się najlepiej? Jak je noszą na co dzień, oraz na specjalne okazje?

Trampki Converse na co dzień

Klienci zdecydowanie mają w czym wybierać. Najczęściej, decydują się oni na najbardziej popularne modele, czyli między inny:

1) Trampki Converse Ct Shoreline Slip 537084 White (krótkie),
2) Trampki Converse CT All Star M7650-22 White (model za kostkę),
3) Trampki Converse Ctas Sport Zip Hi 659992C Dried Bamboo/Crimson Pulse (model zapinany na zamek), oraz
4) Trampki Converse Ctas Platform Hi 563725C Dark Burgundy/Pink (oryginalny model na platformie).
Każdy z nich wykonany jest z bardzo dobrych jakościowo materiałów, a na boku butów znajduje się słynna, charakterystyczna dla marki gwiazda Converse. Wiele osób, które zakochało się w tych trampkach, wręcz nie wyobraża sobie swojej szafy bez klasycznych modeli (krótkich i długich) w kolorze białym czarnym i czerwonym.

Modne stylizacje

Trampki Converse idealnie sprawdzają się zarówno w stylizacjach typowo luźnych, sportowych, jak i tych bardziej wyszukanych. Zarówno panie, jak i panowie chętnie noszą je z jeansami, t-shirtami, a nawet z eleganckimi koszulami i marynarkami. Młode kobiety doskonale się w nich czują, gdy łączą je z wiosennymi i letnimi zwiewnymi sukienkami. Niektóre panny młode, nie wyobrażają sobie swojego wesela bez tych trampek. Od kilku lat panuje moda na to, że para młoda zakłada właśnie trampki Converse podczas wesela, i to w nich tańczy przez całą noc.
To świadczy o tym, że te buty są naprawdę bardzo wygodne.