Adidas Advantage – tenisowy look

Żyjemy w czasach, gdzie wszędzie musimy pędzić. Najpierw chodzimy do szkoły, później studia, praca i kariera. Czasami świat oczekuje od nas byśmy byli w obrotach 24 godziny na dobę. Komfort i wygoda naszych ubrań jest wtedy bardzo ważnym czynnikiem – oddziałuje na nasz humor, samopoczucie, pewność siebie i chęć do działania. Wyobraźmy sobie spędzić cały dzień aktywnie – w szkole czy w pracy – w niewygodnych butach. Koszmar, prawda? Ze względu na to, że dostaliśmy tylko jedną parę nóg warto o nią zadbać i kupić jej porządne buty, które dadzą nam prawdziwy komfort chodzenia.

Adidas Advantage

To linia butów, którą wypuściła niemiecka firma odzieżowa. Są to buty o uproszczonym stylu sportowym. Są inspirowane i projektowane na podstawie obuwia do tenisa. Mają minimalistyczny look, posiadają gładką, skórzaną cholewkę i zamszowy akcent na pięcie. Designu na boku dostarczają 3 dziurkowane paski, które zapewniają lekkość i napowietrzenie butów. Jednym z największych plusów jest amortyzowana wkładka, dzięki czemu są tak wygodne i chodzi się w nim lekko.

Jak je stylizować?

Seria Advantage Adidasa (tutaj) jest bardzo prosta i elegancka w swojej prostocie jak na buty sportowe. Jeśli zdecydujemy się na jednolity kolor – biel czy czerń to bez problemu połączymy je z większością rzeczy w naszej szafie. Nie są to jedne z tych problemowych butów do których nie wiemy co ubrać. Z tymi butami stworzymy dowolną stylizację – elegancką, miejską, a nawet rockową. Możemy założyć je nawet do sukienki – są na tyle lekkie, że dobrze wyglądają w takim połączeniu.