Do czego będą pasować conversy?

Nie każdy wie, ale tak bardzo popularne obecnie buty converse, pierwotnie powstały dla koszykarzy. O zaletach tego obuwia szybko przekonały się też inne osoby. Nic więc dziwnego, że zaczęły coraz częściej pojawić się na stopach nie tylko sportowców. Sprawdzają się one na co dzień. Obecnie conversy są powszechnie spotykane na ulicach, a ich wybór jest przeogromny. Nawet znani aktorzy, piosenkarze i inni celebryci sięgają po buty marki converse.

Do czego można założyć converse buty?

Trampki converse mogą być noszone na co dzień, na wypad ze znajomymi, do pracy, na obiad czy na kolacje na mieście, na oficjalne wyjścia – niemalże wszędzie. Można nawet coraz częściej spotkać pary młode, które ubierają ten sam model conversów zamiast klasycznego obuwia ślubnego.

• Idealnym połączeniem są conversy i jeansy, które sprawdzają się w każdej stylizacji. Najlepiej prezentują się te buty z poszarpanymi szortami. Do tego pasować będzie bluzka z falbanami, luźne T-shirty z nadrukiem.

• Po conversy można śmiało sięgać nawet wtedy, gdy chcemy ubrać sukienkę. Pasować będą zarówno do sukienki w wersji maxi, jak i midi. Do wyboru mamy krótkie i długie modele trampek. Sukienka w połączeniu z conversami to strzał w dziesiątkę na wyjście znajomymi, na uczelnię lub do szkoły.

• Trampki converse można połączyć nawet z garniturem. Świetnie sprawdzą się te w wersji czarnej, białej lub czerwonej. Idealne będą też te skórzane.

• Na obiad czy na kolację na mieście można założyć conversy i ubrać do tego spodnie rurki. Do tego jeszcze trencz i elegancka stylizacja gotowa.

Buty Converse dostępne pod adresem: https://supersklep.pl/converse