Czy klapki z futerkiem są hitem czy kitem?

Klapki z futerkiem są znane od lat, zawsze było to bardzo popularne obuwie domowe. Dzisiaj w tego rodzaju obuwiu nie wstydem jest wyjść na ulicę. Klapki z futerkiem proponowane są przez znane firmy produkujące obuwie.

Skąd taka popularność?

Klapki z futerkiem wylansowała popularna gwiazda i ikona stylu Rihanna.

Ponadto z powrotem mamy powrót popularności  lat 90. wracają więc jeansy boy-friendy, oversize owe marynarki czy kombinezony, czemu więc nie dać szansy klapkom z futerkiem. Dzisiaj noszenie tego rodzaju obuwia po ulicy nie jest żadnym wstydem czy kitem. W klapkach takich chodzą i młodzi i starzy i jest im w nich bardzo wygodnie.

Do czego nosić?

Klapki z futerkiem nosi się do stylizacji nie tylko sportowej. Można je połączyć z wieloma ubiorami i stworzyć wiele ciekawych stylizacji. Tego typu obuwie można nosić z leginsami, jeansami, swetrami, t shirtami, koszulkami, spódnicami, topami na ramiączkach czy białymi spodniami lub z długą tuniką.

Każda stylizacja z klapkami z futerkiem będzie wyglądać bardzo dobrze a przede wszystkim to obuwie jest bardzo wygodne. Futerka i same klapki mają różne kolory, można więc nie tylko dobierać je do stylu ale także i kolorystycznie. Ponadto będą tez idealnie wyglądać z dużą materiałową torbą.

Jeśli artykuł się państwu spodobał, zapraszam do zapoznania się z ofertą na https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Klapki-damskie_Klapki-z-futerkiem-767.html