Wybieramy eleganckie buty męskie

klasyczne buty, dodatki

Każdy mężczyzna potrzebuje dobrej jakości butów i to nie tylko na co dzień, ale także na ważniejsze okazje. Najlepiej mieć chociaż po jednej parze obuwia przeznaczonego do pracy, na wypady na miasto, do uprawiania sportu i eleganckie na specjalne okazje. Wybór jest tak duży, że każdy mężczyzna znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Eleganckie buty dla mężczyzny, czyli jakie?

Zadbany mężczyzna nie może zapomnieć o posiadaniu klasycznych butów (przykład) w swojej garderobie. Obecnie można liczyć na szeroki wachlarz wyboru, co sprawia, że panowie mają duże pole do popisu, jeśli chodzi o dobór stylizacji. Godne polecenia są brązowe Brogsy, które odnajdą się w wielu stylizacjach. Pasować będą do marynarki, golfów, koszuli i jeansów. Czarne Oksfordy to klasyczne buty, które wyróżniają się elegancją i smukłością. Do oficjalnych stylizacji będą strzałem w dziesiątkę. Tym bardziej, jeśli zdecydujemy się na zakup modelu z podeszwą wykonaną ze skórzanego kruponu.

Oprócz tego warto mieć także w swojej garderobie obuwie w wersji eleganckiej, ale z gumową podeszwą, które będzie można nosić praktycznie przez cały rok niezależnie od warunków pogodowych. Taka gumowa powierzchnia jest idealna w przypadku opadów deszczu czy śniegu. Warto zainteresować się także takimi butami jak sztyblety i chukka boots. Idealnie sprawdzą się zarówno w zestawieniu z jeansami, jak również w połączeniu z bardziej wyrazistymi materiałami takimi jak przykładowo flanela.