Męska kolekcja obuwnicza

buty brogsy

Zakładając eleganckie spodnie, marynarki czy też garnitur, chcemy wyglądać perfekcyjnie. Do spójnego look’u przydadzą się zatem buty brogsy, które odznacza dbałość o każdy detal a także oryginalność wzornictwa. Tak przygotowanym można ruszać na konkretne okazje lub też na co dzień do pracy, jeśli taka wymaga formalnej prezencji. Nieskazitelny design butów świadczy o ich właścicielu, toteż perfekcja w tym fasonie jest bez ograniczeń i można wytworzyć bardzo gustowne oblicze sylwetki.

Reprezentatywne szczegóły

W butach brogsach charakterystyczna jest cholewka wykonana ze skóry licowej i opatrzona licznymi przeszyciami oraz dziurkami. Sznurowanie wraz z zaokrąglonym noskiem są tutaj dopełnieniem. Można zatem w fajny sposób podkreślić swoją ekstrawagancję i poczucie unikalnego stylu. Do pełni zadowolenia są tutaj do wyselekcjonowania warianty matowe, błyszczące, z delikatnym połyskiem, z kontrastowymi sznurowadłami.

Kolorystyka bez umiaru

W butach brogsach Patine najczęściej odnajdziemy brąz i czerń. Jednakże ci, co wielbią sobie bardziej nowatorskie desenie to nie zabraknie granatu czy też czerwieni. Wszystko zależy od tego, co nałożymy na górną część ciała. Tak przygotowanym można wyruszyć w dowolne miejsce, gdzie odzież formalna i buty wizytowe są wymagane. Taka aparycja to szczególna moc przesłania, więc zawsze wytworzymy sobie pewną wizytówkę szyku i wytworności w każdym elemencie stroju.