Buty Nike dla każdej kobiety bez względu na wiek

Współczesna moda powoli zatraca granice jeżeli chodzi o wiek użytkownika. Coraz częściej poszczególne elementy ubrań czy butów pasują kobietom bez względu na ich metrykę. Dojrzałe panie znacznie odświeżyły swój sposób patrzenia na modę, chętnie czerpią inspiracje od młodszych kobiet, nosząc się na przykład bardziej na sportowo.

Buty Nike dla każdej kobiety


To właśnie elementy sportowej odzieży i obuwia na stałe zagościły w szafach dojrzałych kobiet, nawet tych, które na co dzień muszą nosić się bardzo elegancko. Sportowe buty Nike, szara bluza z kapturem czy dziurawe jeansy, to właśnie przykłady tych elementów odzieży, które pasują każdemu bez względu na wiek. W magiczny sposób potrafią odejmować lat i powagi. To właśnie dzięki temu odrobiną sportowy styl jest tak pełen młodzieńczego ducha. Warto korzystać z tego na co dzień i częściej sięgać po takie sprawdzone ubrania i dodatki.

Stylizacje w sportowym stylu


Stylizacja w sportowym stylu nie musi wyglądać, jak gdyby planowało się skoczyć na rower czy do parku pobiegać. Świetnym pomysłem jest uzupełnienie sportowego zestawu na przykład o marynarkę o luźnym kroju. Latem to może być marynarka w kolorze białym, jesienią marynarka w kratkę. Wystarczy zostawić ją z nieśmiertelnym białym t-shirt m z bawełny i prostymi jeansami w kolorze granatu. Do tego któryś z modnych modeli butów Nike. To mogą być te nawiązujące do stylistyki lat 90-tych, lub bardziej współczesne minimalistyczne sneakersy Nike lub trampki. Taki zestaw wygląda perfekcyjnie i odmładza każdą kobietę, bez względu na jej metrykę.