Różne rodzaje damskich majtek

W sprzedaży znaleźć można bardzo bogaty wybór damskiej bielizny i dotyczy to również majtek. Nie tylko występują one w przeróżnych kolorach i wzorach, ale też są wykonywane z różnych materiałów. Przede wszystkim jednak mają różne fasony, co pozwala idealnie dobrać je do swych potrzeb, preferencji, a także do warunków takich jak aktualnie noszony strój. Znaleźć można więc dużo więcej propozycji niż klasyczne figi damskie, będące najpopularniejszym fasonem majtek dla kobiet.

Stringi i wariacje na ich temat

Nie da się ukryć, że stringi, które są dużo bardziej skąpe niż figi, stanowią bardzo seksowną propozycję. Są chętnie wybierane przez kobiety świadome swojego seksapilu i chętne do tego, by eksponować swe walory, gdyż kobiecie kształty wyglądają w tych charakterystycznych majteczkach szczególnie ponętnie. Stawiają na nie też panie noszące dopasowane spodnie czy ubrania w jasnych kolorach, gdyż stringi gwarantują dyskrecję i, w przeciwieństwie do damskich fig, nie odznaczają się pod takimi strojami.

Komu nie odpowiada zbyt skąpy krój takich majtek, może wybrać nieco bardziej zabudowane, ale nadal bardzo zmysłowe stringi brazyliany. Obecnie cieszą się one bardzo dużą popularnością.

Zabudowane fasony

Dużą popularnością cieszą się też majteczki damskie o zabudowanych fasonach, które są szczególnie wygodne, a przy tym również zapewniają seksowny wygląd. Dotyczy to głównie majtek typu szorty, które mogą być wykonywane z różnych materiałów. Dobre na co dzień są propozycje z bawełny, kiedy zaś chce się wyglądać sexy, można wybrać na przykład prześwitujące majtki.