Nieśmiertelne botki

botki szare

Porą jesienno-zimową do łask wracają botki. O ile wzory i kolorystyka botków w każdym sezonie może być inna, to sam fason butów jest ponadczasowy. Klasyczne, eleganckie, ale i wygodne, pasujące do codziennych stylizacji mają stałe miejsce w sercach kobiet.

Botki sznurowane

Jednym z najczęściej występujących fasonów botków są damskie botki wiązane. Dla projektantów sznurowadła są dużym polem do popisu. Przyglądając się rozmaitym wzorom, które panie noszą w chłodniejsze dni, Nie zawiedli. Wzorów

Damskie botki wiązane – wiele oblicz

Klasyczny fason tych butów sprawia, że pasują one do stylu kobiet w różnym wieku i o różnym temperamencie. Botki damskie sznurowane można ozdobić nitami. Wówczas nabiorą młodzieżowego charakteru. Staną się bardziej widoczne. Mogą stać się wspaniałym uzupełnieniem dla stonowanej stylizacji. Srebrzyste nity mogą się uzupełniać ze srebrną biżuterią. Kolejną radykalną zmianą, jaką projektant może wnieść w damskie botki wiązane jest ich kolor. Wiele osób zachwycą buty w kolorze pudrowego różu, które nadadzą się do komponowania żywych, dziewczęcych stylizacji. Botki sznurowane w kolorze różowym spotyka się rzadziej, gdyż porą jesienno-ziomową czerń jest bardziej praktyczna. Pięknym dekoracyjnym elementem, które nadaje elegancji i kobiecości butom, jest kokarda zamiast sznurowadeł. Damskie botki wiązane z taką ozdobą wyśmienicie skomponują się z wytworną stylizacją, długim płaszczem, spódnicą.
Fenomen, jakim są botki sznurowane tkwi ich uniwersalnej formie, którą można okrasić bardzo różną stylistyką.