Brązowe botki w stylizacjach

botki brązowe

Botki brązowe to zdecydowanie jedne z najpopularniejszych butów, jakie można wymarzyć sobie, zarówno na wiosnę, jak i na jesień. Botki są typowo wiosennymi i jesiennymi butami, ponieważ są odporne, zarówno na deszcz, jak i na śnieg. Sprawdzają się przy niskich temperaturach i dzięki temu, że wykonane są ze skóry, są w stanie bez szwanku przeżyć nawet kilka sezonów.

Dlatego też warto mieć w swojej szafie przynajmniej jedną parę botków, które będzie można oryginalnie łączyć w wielu stylizacjach. Są to bowiem buty, które tak naprawdę pasują do wszystkiego i łączyć je można na sto różnych sposobów.

Do czego więc można założyć brązowe botki?

botki brązoweBotki brązowe można połączyć w wielu stylizacjach. Oczywiście pewnie najpopularniejszą z nich będzie połączenie klasycznych, dopasowanych jeansów i skórzanej kurtki. Fajnie byłoby, jakby ta kurtka także była w jednym z odcieni brązu. Łączenie między sobą odcieni, zawsze nadaje bardzo fajny efekt w stylizacjach i zawsze warto o tym pamiętać.

Brązowe botki będą świetnie wyglądać także w stylizacjach ze spódniczkami, jak i sukienkami.

Warto jednak pamiętać, że botki nie zawsze wyglądają dobrze w połączeniu z gołymi nogami. Aby uniknąć wpadki, zawsze dobrym pomysłem jest założenie ciemniejszych, lepiej kryjących rajstop lub wybranie po prostu zakolanówek, które sprawią, że każda stylizacja będzie, zarówno dość seksowna, jak i z odrobiną rockowego charakteru.