Idealne buty na jesień

Jesień to bardzo kłopotliwa i nieprzyjemna pora roku zwłaszcza jeżeli chodzi o wybór obuwia. Co prawda nie jest jeszcze aż tak zimno, aby sięgać po ocieplane kozaczki, ale z powodu deszczu i silnego wiatru warto jednak sięgnąć po solidne buty. W Polsce od kilku sezonów bardzo dużą popularnością cieszą się modne botki sztyblety na słupku i obcasie, które są idealnymi butami na jesień.

Idealne do każdej kreacji

Dużą zaletą jesiennych sztybletów jest to, że pasują one praktycznie do wszystkiego. Sztyblety sięgają za kostkę, dzięki czemu można je założyć w dni, kiedy nie dopisuje pogoda i panuje plucha na dworze. Niewielki i bardzo gruby obcas sprawia, że sztyblety są niesłychanie wygodne i co najważniejsze dodają nam kilka centymetrów. Klasyczne sztyblety charakteryzują się prostotą formą, która pozbawiona jest nadmiaru ozdób. Śmiało można je zakładać do sukienki albo do swoich ulubionych jeansów.  

Jakie sztyblety są godne uwagi?

W przypadku sztybletów damskich najważniejszą kwestią jest wygoda, dlatego też przed zakupem konkretnego modelu, warto przymierzyć obuwie i przejść się nim kilkakrotnie po sklepie. Warto zwracać uwagę na materiał oraz na łączenia butów z podeszwą. Olbrzymie znaczenia ma również jakość wkładki.