Modne produkty New Balance

damskie buty New Balance

Znają je wszyscy. Dorośli, nastolatki oraz dzieci. Mężczyźni i kobiety. Nie ma osoby, która nie kojarzyłaby marki New Balance, która to obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych oraz najczęściej wybieranych firm na całym świecie. Główną dewizą założyciela firmy NB jest “stanie się pionierem pośród najwyższej klasy produktów sportowych”. Czy udało się osiągnąć cel?

Początki New Balance

W rzeczywistości firma ta jest nieco tajemnicza. Tak szybko, jak pojawiła się na rynku, tak również i podbiła serca wszystkich osób lubujących się w modzie (i nie tylko!). Pierwsze buty New Balance zostały zaprojektowane w 1938 roku. Pierwotnie miały służyć do biegania dla lokalnego klubu sportowego Boston Brown Bag Harries, jednak już po roku 2000, na początku wieku XXI marka NB stała się najbardziej popularną oraz najchętniej kupowaną pośród wszystkich znanych na całym świecie. Firma zajęła drugie miejsce w ilości sprzedawanego obuwia w Ameryce. Co ważne – są one zarówno kochane przez Europejczyków, jak i Amerykanów. Szczególnie buty damskie New Balance są wspaniałą gratką dla kobiet.

Bluzy dla kobiet? Czemu nie!

New Balance to również i inne produkty, a dokładniej mówiąc – ubrania. Obok butów, świetnie sprzedają się też damskie bluzy New Balance, które – podobnie jak obuwie – posiada najczęściej słynną literkę N w wielu kolorach oraz ciekawej czcionce, analogicznie do głównej barwy danej bluzy.